Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
8,81
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This folio case is designed to protect your tablet with modern material finish and brimless style. The folio case comes with the stand mode, allowing you to watch rich videos in convenient and comfortable positions. You can carry and use your tablet with pride.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Lenovo Tab |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | PU kunststof |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}