Privacy Filter - 16in Premium Clarity for P16/T16 Gen1 (16:10)
ITCurry #: M852XF21 | Article #: 4XJ1U03939-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het Lenovo 16" Premium Clarity-privacyfilter voor de P16/T16 Gen1 garandeert privacy van wereldklasse met behoud van heldere weergave. Perfect voor professionals die helderheid en bescherming belangrijk vinden.
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30ø |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | P16/T16 Gen1 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 176,5 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |