-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het KB150 EQ Wireless Keyboard is een betaalbaar toetsenbord dat voor minimaal 64% uit post-consumer recycled materiaal van de totale plastic onderdelen bestaat.* Compatibel met Windows en macOS, levert het betrouwbare draadloze connectiviteit via een 2,4GHz verbinding met AES 128-bit encryptie op overheidsniveau. Het full-size ISO-toetsenbord met numeriek toetsenblok is geweldig voor de productiviteit en heeft handige LED-indicatoren voor batterijduur, Num Lock en Caps Lock. Een morsbestendig ontwerp beschermt de elektronica in het toetsenbord tegen ongelukjes met koffie, water en andere vloeistoffen. Gecertificeerde bescherming bij afnemen en wordt geleverd in een door het Forest Stewardship Council (FSC®) gecertificeerde verpakking. Met 3 jaar beperkte garantie. * Met uitzondering van de printplaat, 2,4 GHz dongle en batterijen
| Toetsenbord | |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | AA |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 36 mm |
| Diepte verpakking | 467 mm |
| Hoogte verpakking | 183 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |