-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Organisaties hebben vaak moeite om draadloze toetsenborden te vinden die zowel betaalbaar als duurzaam zijn. Het KB150 EQ Wireless Keyboard is een betrouwbare, betaalbare oplossing die voor 55% uit post-consumer recycled (PCR) plastic* bestaat en dus perfect voor grootschalige inzet. De KB150 ondersteunt voortdurende productiviteit voor mensen die blind typen, biedt AES-encryptie op overheidsniveau en heeft een afsluitend membraan om de elektronica tegen gemorste vloeistof te beschermen. * Met uitzondering van de printplaat, 2,4 GHz dongle en droge batterij
| Toetsenbord | |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | AA |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 36 mm |
| Diepte verpakking | 467 mm |
| Hoogte verpakking | 183 mm |
| Gewicht verpakking | 620 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |