-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Vertical Stacking Dual Monitor Arm is een robuuste en stabiele oplossing om twee monitoren, elk tot 32 inch (en 9 kg), boven elkaar te plaatsen, zodat de werkruimte wordt gemaximaliseerd. Ideaal om te gamen, van boven naar beneden op het web te browsen, voor meldkamers of overal waar bureauruimte beperkt is. Met de quick-release hendel kan de hoogte van de monitoren soepel en moeiteloos worden aangepast. Eenvoudig te installeren en te gebruiken, het full-motion ontwerp zorgt voor volledige bewegingsvrijheid en maakt positionering van de monitor in elke richting mogelijk. De verwijderbare VESA® 75/100-platen die ±180° kunnen worden gedraaid en de vooraf gemonteerde C-klem (met meegeleverde optionele ringbevestiging) bieden een eenvoudig te installeren stabiel en veilig platform. Geïntegreerd kabelmanagement voor minder rommel op het bureau.
| Montage | |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 147 mm |
| Gewicht verpakking | 4,76 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |