Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
37,49
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De VeriMark™ NFC+ USB-C® Security Key biedt sterke, hardware-gebaseerde multifactor-authenticatie. Met ondersteuning voor FIDO CTAP 2.1 vereist authenticatie een fysieke tik via USB-C® of NFC, zodat alleen legitieme inlogpogingen slagen en phishing en ongeautoriseerde toegang worden voorkomen.
Ondanks de geavanceerde beveiligingsmogelijkheden is VeriMark™ ontworpen voor eenvoudig, dagelijks gebruik. Er is geen software-installatie of batterij nodig – gebruikers hoeven de sleutel alleen maar te tikken om naadloos te authenticeren op verschillende apparaten en platforms.
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | -6 g |
| Gewicht verpakking | 23 g |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 7 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 320 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 93 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 88 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 124 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}