-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De VeriMark™ Guard 2.1 USB-C® Fingerprint Security Key biedt het nieuwste in biometrische beveiliging en is voorzien van de laatste FIDO2- en CTAP 2.1-certificeringen. De sleutel werkt met diverse verificatiemethoden, waaronder robuuste toegangscontrole zonder wachtwoord en dubbele- en multi-factor-authenticatie, naast gebruiksvriendelijke Tap-and-Go-functionaliteit voor FIDO U2F-services. Met universele compatibiliteit op verschillende platforms (waaronder Google, Meta en Microsoft) en ondersteuning voor Chrome, Edge, Firefox en Safari voldoet deze sleutel aan de vereisten van digitale wereld van vandaag. De Match-in-Sensor™-vingerafdruktechnologie zorgt voor optimale prestaties met 360° leesbaarheid en anti-spoofingmaatregelen, waardoor de sleutel ruimschoots voldoet aan de industriestandaard voor False Rejection Rate (FRR 2%) en False Acceptance Rate (FAR 0,001%). Compact en gemakkelijk mee te nemen, voorzien van een beschermkap. De VeriMark™ Guard 2.1 USB-C® Fingerprint Security Key sluit aan bij privacy- en beveiligingsmaatregelen, waaronder de AVG, BIPA en CCPA. 2 jaar beperkte garantie inbegrepen.
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Breedte verpakking | 21 mm |
| Hoogte verpakking | 134 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 250 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 137 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 113 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 105 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |