KB535 EQ Rechargeable Multi-Device Keyboard - Qwerty US International
ITCurry #: 29056300 | Article #: K75408WW-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Drukke professionals staan voor de uitdaging om productief en gefocust te blijven te midden van constante afleidingen. Traditionele toetsenborden schieten vaak tekort omdat ze niet de juiste kenmerken hebben voor efficiënt multitasken en comfort. Het KB535 EQ Rechargeable Multi-Device Keyboard levert op momenten dat productiviteit en draadloze flexibiliteit het belangrijkst zijn. Geniet van de zachte aanslag van scissor-switch-toetsen die u stil en responsief laten typen en schakel moeiteloos tussen vier verschillende apparaten met versleutelde verbindingen. Met behulp van programmeerbare toetsen kunt u werkprocessen naar wens afstemmen. Een geïntegreerde Copilot-toets* geeft direct toegang tot AI-ondersteuning. Met al deze functies en een oplaadbare batterij die lang meegaat, voldoet dit toetsenbord aan de eisen van moderne multitasking. * Alleen voor Windows.
Scissor-switch-toetsen voor stil en responsief typen
De scissor-switch-toetsen zorgen voor een stil en responsief gevoel, wat ideaal is voor gedeelde werkruimtes. De toetsen zijn ontworpen met oog voor comfort. Ze helpen vermoeidheid tegen te gaan en laten u soepel en nauwkeurig typen, of u nu e-mails opstelt, rapporten schrijft of aan het gamen bent.
16 programmeerbare toetsen + Copilot-toets + functietoewijzing voor verhoogde productiviteit
Stem uw toetsenbord naar wens af voor een optimale workflow bij complexe taken met 16 programmeerbare toetsen, een speciale Copilot AI-toets* en functietoewijzing. Snelle toegang tot macro's en belangrijke opdrachten zodat u moeiteloos kunt multitasken. * Alleen voor Windows.
Veilige connectiviteit voor meerdere apparaten
Verbindingsopties voor 4 verschillende apparaten: 3 x Bluetooth® 5.4-aansluitingen en 1 x 2,4GHz USB-A-ontvanger, met 128-bits AES-versleuteling en 10 m bereik.
Oplaadbare batterij van 500 mAh
Biedt tot 4 maanden productiviteit na één keer opladen.** USB-A-naar-USB-C®-oplaadkabel inbegrepen. * De batterijduur kan variëren op basis van gebruik.
LED-indicatoren voor statusupdates
Statuslampjes voor Num Lock, Caps Lock en Scroll Lock geven direct inzicht in de huidige instellingen van uw toetsenbord.
Duurzame eigenschappen
Het plastic in dit toetsenbord bestaat voor 41% uit post-consumer recycled (PCR) materiaal.* Het toetsenbord wordt geleverd in een door het FSC® gecertificeerde verpakking. * Met uitzondering van de printplaat, toetsen, oplaadbare batterij, 2,4GHz-dongel en oplaadkabel.
Universele compatibiliteit
Compatibel met Windows, macOS en ChromeOS.* Geen stuurprogramma's of downloads nodig. * De Copilot-toets werkt alleen met Windows.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 184 mm |
| Diepte verpakking | 447 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 765 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 129 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 515 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 225 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,66 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |