-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Comfort, duurzaamheid en gebruiksgemak komen samen in de Classic EQ USB-C® Headset – een slimme keuze voor dagelijks gebruik. Met een verstelbare, gevoerde hoofdband is de headset geschikt voor gebruikers van alle leeftijden. De zachte foam oorkussens met kunstlederen bekleding zorgen voor langdurig draagcomfort. Het noise-cancelling ontwerp ondersteunt heldere communicatie, terwijl de in-line bediening voor volume en microfoon zorgt voor extra gebruiksgemak. Ontworpen voor duurzaamheid: de headset is voorzien van een stevige, gevlochten nylon kabel van 2 meter voor flexibele bewegingsvrijheid en is compatibel met de nieuwste USB-C® apparaten. De 40 mm drivers leveren stereogeluid en de headset houdt de geluidsoutput binnen veilige grenzen om uw gehoor te beschermen. De flexibele boom-microfoon kan zowel links als rechts worden gedragen, wat de headset nog veelzijdiger maakt. Het plastic in deze headset bestaat voor 36% uit post-consumer recycled (PCR) materiaal.* 2 jaar beperkte garantie inbegrepen.
* Met uitzondering van de printplaat.
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 155 mm |
| Diepte verpakking | 67 mm |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 650 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 670 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 223 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,2 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 8,2 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |