-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Moderne professionals werken vaak in luidruchtige omgevingen, van kantoortuinen tot thuiswerkplekken, wat het lastig kan maken om gefocust te blijven en duidelijk te communiceren.
De C3550 EQ Bluetooth® Over-Ear Headset biedt de oplossing voor deze uitdagingen met hybride Active Noise-Cancellation (ANC) om afleiding van de omgeving te beperken, maar tegelijk belangrijke geluiden door te laten die te horen moeten zijn voor gezondheid en veiligheid, zoals brandalarmen. Een microfoon met Environmental Noice Cancelling (ENC) helpt om uw stem te isoleren van achtergrondgeluiden voor een heldere, consistente kwaliteit tijdens oproepen.
Bluetooth®-connectiviteit voor meerdere apparaten en intuïtieve geïntegreerde bediening zorgen voor een gestroomlijnde workflow, terwijl het gewatteerde over-ear ontwerp langdurig comfort biedt. Doordat de batterij de hele dag meegaat en de headset eenvoudig met USB-C® kan worden opgeladen, houdt de C3550 EQ u productief en gefocust.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS, Android, iPadOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 191 mm |
| Hoogte verpakking | 212 mm |
| Gewicht verpakking | 456 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 230 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,57 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,57 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Speciale eigenschappen | EQ; Microphone |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |