-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Kensington H3000 Bluetooth® Headset biedt een meeslepende en gefocuste ervaring, draadloze vrijheid om rond te lopen en superieure geluidstechnologie. Oorkussens van traagschuim met verkoelende gel en warmtegeleidende stof bieden de hele dag comfort, AI-aangedreven ruisonderdrukkende technologie onderdrukt storende achtergrondgeluiden, LED-indicatoren bevestigen uw status en beperken onderbrekingen, muziekbediening met gespreksdetectie versoepelt de overgangen en sidetone biedt een betere gesprekservaring. Dynamische 40mm neodymium drivers bieden een superieure audio-ervaring voor gesprekken en muziek. De batterij met lange levensduur en Rapid Charge-technologie zorgt ervoor dat de headset blijft werken terwijl deze wordt opgeladen. De H3000 maakt deel uit van Kensington's ecosysteem voor professionele videoconferenties en biedt een geïntegreerde ervaring, zodat u meer tijd kunt besteden aan productief zijn.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS, Android |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 216 mm |
| Hoogte verpakking | 236 mm |
| Gewicht verpakking | 823 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 242 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 420 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,2 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,62 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Compatibele besturingssystemen | Chrome OS 101 or above; macOS 11.6 or above; Windows 10 or above; Windows 11; iOS 13.7 or above; Android 11 or above |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |