EliteDesk 8 Tower G1i AI - Core Ultra 5 235 - 16GB RAM - 512GB SSD - 2TB HDD - Win11 Pro - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170RYK9 | Article #: A55T8ET#UUGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1197,75
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De stijlvolle, schaalbare Tower voor AI-taken.
Ervaar AI-power met de HP EliteDesk 8 Tower G1i AI-pc, met een krachtige Intel Core™ Ultra-processor[2] met een geïntegreerde 13 TOPS NPU.[3] Verbeter je beveiliging, uitbreidingsmogelijkheden en pc-ontwerp, ideaal voor elke werkplek.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 235 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Design | |
| Type behuizing | Tower |
| Kleurnaam | Jack black |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Intel© vProT Platform Eligibility | Ja |
| Land van herkomst | Tsjechische Republiek |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Premium |
| Chipset moederbord | Intel Q870 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Type product | PC |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Pro-beveiligingseditie |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Kunstmatige intelligentie | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199485948508 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 280 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Bulkverpakking beschikbaar; De kussens van vormkarton in de doos zijn 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar; Ocean-bound plastic in de speakerbehuizing en de I/O-strip; 60% PCR-materiaal; 10% gerecycled closed-loop plastic afkomstig van IT-apparatuur en telefoons (ITE); 80 Plus Platinum-stroomvoorziening beschikbaar; 100% gerecyclede zeldzame aardelementen in speaker |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 337 mm |
| Diepte | 308 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Gewicht | 6,22 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 287 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
| Gewicht verpakking | 8,38 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | UDIMM |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}