EliteBook X G1i AI - 14in - Core Ultra 7 258V - 32GB RAM - 1TB SSD - Win11 Pro - Qwertzu Swiss-Lux
ITCurry #: 1170RRJ8 | Article #: B69D6ET#UUZFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1980,44
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bepaal je koers met Next Gen AI
Help je bedrijf vooruit met AI die je eigen data gebruikt om strategische zakelijke beslissingen te nemen. Ontdek wat je kunt doen met AI-applicaties[4], geavanceerde samenwerkingsfuncties en een geoptimaliseerde batterijduur op de HP EliteBook X G1i Next Gen AI-pc.
| Design | |
| Kleurnaam | Atmospheric blue |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Premium |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Originele merknaam | HP |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/mý |
| Schermdiameter in centimeters | 35,6 cm |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Kleurbereik | 100 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 258V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 47 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugenlayout | Not available |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel© Thunderbolt 4 | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 2 |
| Prestatie | |
| Gyroscoop | Ja |
| Temperatuursensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Invoerapparaat model | HP Premium Keyboard |
| Kleur toetsenbord | Atmospheric blue |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990700267 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aantal batterijcellen | 6 |
| Batterijcapaciteit | 68 Wh |
| Energie | |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CCC, RoHS, CE, BSMI |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 313,9 mm |
| Diepte | 219,9 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,05 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,49 cm |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 150 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 131 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 7 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 0,8 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 14 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}