EliteBook 6 G1i AI - 16in - Core Ultra 5 225U - 24GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: 1170SDM6 | Article #: D42V5ET#ABH-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met AI-ready werk je slimmer
Met AI en een supersnelle verbinding werk je sneller en slimmer. De gemakkelijk configureerbare HP EliteBook 6 G1i AI 16-inch pc biedt een 11 TOPS NPU[3], optimale beveiliging en beheer voor zakelijke gebruikers.
| Design | |
| Kleurnaam | Pike silver |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Premium |
| Originele merknaam | HP |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/mý |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Kleurbereik | 62,5 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 62,5 procent |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 225U |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 12 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 24 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Software | |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Prestatie | |
| Temperatuursensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Processor speciale functies | |
| Intel© Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Kunstmatige intelligentie | AI PC |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199896636636 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Batterijcapaciteit | 56 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CECP, GS mark, CCC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Halogeenarm; Bulkverpakking beschikbaar; 25% PCR-materiaal; 50% gerecycled metaal; 50% ocean-bound plastic in de ventilatorbehuizing; Elke papieren verpakking van HP is afkomstig uit gerecyclede of gecertificeerde duurzame bronnen |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 359,4 mm |
| Diepte | 251 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,09 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,7 cm |
| Gewicht | 1,75 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Fabrieksgarantie | Opties voor 1 jaar garantie en 90 dagen beperkte softwaregarantie zijn afhankelijk van het land. Batterijen hebben standaard ‚‚n jaar garantie. Raadpleeg http://www.hp.com/support/batterywarranty/ voor aanvullende informatie over batterijen. Tevens zijn service op locatie en uitgebreide dekking leverbaar. HP Care Pack Services zijn optionele uitgebreide servicecontracten bovenop de standaardgarantie. Gebruik de HP Care Pack Services Opzoektool op http://www.hp.com/go/cpc om het juiste serviceniveau voor je HP product te bepalen. |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |