Elite t660 Thin Client - U300E - 8GB RAM - 32GB eMMC - Win11 IoT Ent - Azerty Belgian
ITCurry #: 1170SGE5 | Article #: AC7Z4EA#UUG-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Geef je medewerkers meer mogelijkheden met veilig server-based computergebruik
Deze krachtige, betrouwbare HP Elite t660 Thin Client zorgt voor productiviteit en de HP Wolf Security[3] functies zorgen voor gebruiksgemak voor IT. Dit cloudapparaat is gebouwd om veeleisende taken te ondersteunen, of ze nu op kantoor of op afstand werken, en helpt eindgebruikers hun dagelijkse taken te verwerken. De veelzijdige configuraties zorgen voor prettiger werkruimtes.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | U300E |
| Aantal processorkernen | 5 |
| Processor aantal threads | 6 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Opslagmedia | eMMC |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | IGEL OS |
| Energie | |
| Netvoeding | 65 W |
| Certificaten | |
| Land van herkomst | China |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Halogeenarm; 80% gerecycled aluminium in de achterplaat; 15% gerecycled SGCC-stalen behuizing; 50% ocean-bound plastic in de ventilatorbehuizing |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht | 1,15 kg |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 250 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 161 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 83 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990599557 |
| Logistieke gegevens | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211506 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |