Docking Monitor w/Thunderbolt 4 - Series 7 Pro 732xk - 32in - 3840x2160 (4K UHD)
ITCurry #: 1170SDS3 | Article #: B7JM6AA#ABB-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Breng je ideeën tot leven met een uitzonderlijke kleurdiepte en krachtige verbindingen
Laat je creativiteit de vrije loop met de verbluffend nauwkeurige HP Serie 7 Pro 31,5 inch 4K Thunderbolt™ 4 Docking Monitor. Dankzij de baanbrekende Neo:LED-technologie ervaar je het breedste kleurenbereik, terwijl Thunderbolt™ 4 de connectiviteit biedt die nodig is voor zware workflows.[1,2]
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS Black |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | Edge LED |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/mý |
| Helderheid | 450 cd/mý |
| Responstijd | 5 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Typische contrastverhouding | 2700:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Pixel pitch | 0,1816 x 0,1816 mm |
| Pixeldichtheid | 114 ppi |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 275 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 120 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 35 procent |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 100 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Pike silver |
| Afneembare standaard | Ja |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 5 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDCP | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45ø |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20ø |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | F |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32,4 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 45,5 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 300 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 714,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 235,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 599,2 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,4 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 714,4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 76,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 411 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,6 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 816 mm |
| Diepte verpakking | 161 mm |
| Hoogte verpakking | 498 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB Type-C naar USB Type-A |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold, EPEAT Climate +, TCO10 |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Halogeenarm; 90% PCR-materiaal in de behuizing van de monitor; Bevat ocean-bound plastic; Bevat 20% gerecycled glas in het monitorpaneel; Ten minste 15% gerecycled metaal waarvan 100% gerecycled aluminium in de voet; De buitenverpakking en gegolfde kussens zijn 100% duurzaam geproduceerd of recyclebaar |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China, Vietnam |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Certificaten van naleving | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Fabrieksgarantie | Drie jaar HP garantie |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |