-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Drop tested for hundreds of hours. Designed to match the shape and color of your Google Pixel 10a and keep your phone protected and beautiful.
Built to protect, and to last.
With hundreds of hours of drop testing, the Google Pixel 10a Case is proven to defend against everyday “oh no” moments. And its stain-resistant silicone stands the test of time.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 16 cm (6.3") |
| Kleurnaam | Obsidian |
| Compatibiliteit | Pixel 10a |
| Type etui | Hoes |
| Materiaal | Silicone, Polycarbonaat (PC) |
| Kleur van het product | Lavendel |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | |
| Bureaustandaard | Nee |
| Sluitingtype | Niet van toepassing |
| Vak voor pasje | Nee |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycleerd plastic |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76,2 mm |
| Diepte | 157,5 mm |
| Hoogte | 12,7 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |