Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
40,23
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De GMP 2 GLED RGB gaming-muismat combineert de nauwkeurige controle van een glad doekoppervlak met 2-Zone InfiniGlow RGB Edge-verlichting voor een premium look en feel. Het is de ideale muismat voor gamers die prestaties en een persoonlijke stijl in één strak pakket willen. Verkrijgbaar in maten tot 3XL.
| Prestatie | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Stof, Rubber |
| Game-muismat | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Diverse |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Gestikte randen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlaktekleur | Stof |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 915 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 323 mm |
| Hoogte verpakking | 120 mm |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 263 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 263 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 365 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,95 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,75 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}