Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
11,50
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
GLORIOUS™ HELIOS MOUSEPAD
Experience true unobstructed gaming experience.
The Glorious Helios is our ultra-thin plastic gaming mousepad that attaches and blends into your desk. The razor-thin mousepad gives you premium tracking without making you feel like any mousepad is there. The Helios is made from a hard polycarbonate surface that is water and tear resistant, with a strong silicone adhesive base - making sure your mousepad will never move during gaming.
The Helios Mousepad is so thin and seamless that you will forget that this mousepad is even there.
Ideal for users who require a premium surface to game on, but don't want to be bothered by a traditional cloth mousepad.
| Prestatie | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polycarbonaat, Rubber |
| Game-muismat | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 457 mm |
| Diepte | 406 mm |
| Dikte | 0,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}