Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
14,37
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Onze beroemde muismat, gebruikt door professionals en enthousiastelingen wereldwijd. Het speciale oppervlak biedt een unieke combinatie van snelheid en controle, waardoor deze muismatten ideaal zijn voor elke situatie.
| Prestatie | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Stof, Rubber |
| Game-muismat | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Wasbaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Diepte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 620 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 385 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 19 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 32 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 18 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}