Lind 11-16v Automobile Power Adapter For Zebra Et40/45/ 50/51/ 55/56/ 60/65/ 80/85
ITCurry #: U8412573 | Article #: 7300-0415-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Rugged Design
The rugged design of the Lind power adapters makes them ideally suited for use in harsh mobile environments. The adapter electronics are protected by a rugged aluminum housing which is filled and sealed with epoxy that protects the electronics from damage due to shock, vibration, and spilled liquids.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Tablet |
| Soort voeding | Binnen |
| Power huidig type | DC1-to-DC2 |
| Ingangsspanning | 11 - 16 V |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 3,5 A |
| Instelbare uitgangsspanning | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Compatibiliteit | ET50/51 55/56 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 63,5 mm |
| Diepte | 130,8 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 460 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |