-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Rugged Mobility Meets Seamless Integration
Maximize the potential of the Honeywell ScanPal EDA10A with the purpose-built Gamber-Johnson Cradle. Designed for mobile business users in Retail, Warehouse and Manufacturing, Transportation & Logistics, and Field Mobility & Services, this cradle provides a secure, functional, and rugged solution for your tablet.
Pairing perfectly with the Honeywell ScanPal EDA10A’s rugged yet lightweight design, the Gamber-Johnson Cradle ensures uninterrupted productivity and mobility. With its robust construction and user-friendly design, this cradle is ideal for operations that demand fast, reliable mobile data access in challenging environments.
Empower your team with a solution designed to Protect, Connect, and Optimize.
| Design | |
| Type mobiele apparatuur | Tablet/UMPC |
| Correct gebruik | Auto, Vorkheftruck, Vrachtwagen |
| Type bevestiging apparaat | Schroefbevestiging |
| Kleur van het product | Zwart |
| Model | Horizontaal |
| Compatibiliteit | Honeywell ScanPal EDA10A |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 75 x 75 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 282,7 mm |
| Diepte | 71,1 mm |
| Hoogte | 236,8 mm |
| Gewicht | 1,41 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |