Large Format Display - Pnl752b - 75in - 3840x2160 (4k/ Uhd) - Black
ITCurry #: 50754464 | Article #: PNL752B-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Enjoy a more natural way of working
The BIG PAD L2B range of smart interactive displays combines genuine ‘4K reading and writing’ and an intuitive ‘Pen-on-Paper’ user experience with Zero Bonding and Sharp’s PrecisionTouch technology. The single USB-C connector makes it so simple to walk into a room, plug in your device and start working together straightaway. The L2B series also features an integrated Android PC with whiteboard, overlay writing mode and wireless screen sharing functionality as well as graded security to help enhance your productivity.
The BIG PAD L2B series is the perfect choice for busy office environments, boardrooms, meeting rooms and training sessions that require quick responsive operation and smart integrated collaboration tools. It encourages effective group teamwork, promotes idea sharing and helps people deliver great presentations and achieve better meeting outcomes.
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | VA |
| LED backlight | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
| Display technologie | LCD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Helderheid | 400 cd/mý |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Touchscreen | Ja |
| Touchscreen technologie | Hybrid Precision |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 20 |
| Multi-touch | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Responstijd | 8,5 ms |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Actief weergavegebied (b x h) | 1650,2 x 928,3 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 189,3 cm |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 960, 1360 x 768 (WXGA), 1440 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 720, 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Waasniveau | 8 procent |
| Hardheid oppervlak | 8 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 3 |
| VGA (D-Sub) invoer ports | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB-aansluitingen | 8 |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| RS-232 | Ja |
| RS-232C | Ja |
| OPS-modulesleuf | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Design | |
| Productontwerp | Interactief flatscreen |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Model | Horizontaal/Verticaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 800 x 400 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 4,57 cm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,68 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,68 cm |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Montagewijze | Muur |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Zakelijk |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 16/7 |
| Schrijfinstrumenten | Vinger, Passieve pen |
| HDCP | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 230 W |
| Vermogensverbruik (max) | 400 W |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Computersysteem | |
| Computersysteem | Ja |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 32 GB |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Operating systeem versie | 9 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Education, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1863 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 1155 mm |
| Gewicht verpakking | 62 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Technische details | |
| OPS-slot | 1 |
| Intern geheugen | 4000 MB |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Audio-ingangen | 1 x 3,5 mm jack |
| Audio-uitgang | 1 x 3,5 mm jack |
| Backlight type | LED |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoogte (zonder voet ) | 1019,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 49,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 85,7 mm |
| Breedte rand | 4,57 cm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |