-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ideaal voor het produceren van de scherpe zwarte tekst en professionele afbeeldingen die je nodig hebt, pagina na pagina, met de snelheid waar je Samsung-printer voor gemaakt is.
Print documenten van hoge kwaliteit met originele HP tonercartridges die zijn ontworpen om je Samsung printer probleemloos te laten werken. Houd de bedrijfsproductiviteit hoog en print meer met optionele high-capacity cartridges.[1]
| Kenmerken | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Printkleuren | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 30 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 øC |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 432 mm |
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 194 mm |
| Gewicht verpakking | 2,03 kg |
| Duurzaamheid | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 5,6 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 191628483945 |
| Overige specificaties | |
| Kleur | Nee |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Technische details | |
| Inhoud | Tonercartridge |