Smart Signage - H32emdiagbx - 32in - 2,560 X 1,440 Colour E-paper Emdx
ITCurry #: 1122AW14 | Article #: LH32EMDIAGBXENFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1020,11
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | Color E-Paper |
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| HD type | Quad HD |
| Touchscreen | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Pixel pitch | 0,272 x 0,272 mm |
| Actief weergavegebied (b x h) | 696 x 391 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 79,9 cm |
| Waasniveau | 6,5 procent |
| Poorten & interfaces | |
| DVI-poort | Nee |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Design | |
| Productontwerp | Digitale signage flatscreen |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,39 cm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,39 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,39 cm |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Commercieel |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP5X |
| Computersysteem | |
| Computersysteem | Ja |
| Interne opslagcapaciteit | 8 GB |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Operating systeem versie | 8,0 |
| Gewicht en omvang | |
| Schermbreedte | 725,1 mm |
| Display diepte | 17,9 mm |
| Display hoogte | 420,5 mm |
| Display gewicht | 2,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 910 mm |
| Diepte verpakking | 533 mm |
| Hoogte verpakking | 122 mm |
| Gewicht verpakking | 7,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Montage gereedschap | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 70 procent |
| Accu/Batterij | |
| Batterij capaciteit | 4,6 Ah |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | Elektromagnetische compatibiliteit (EMC) |
| Overige specificaties | |
| Snelstartgids | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Flash memory | 8000 MB |
| LED-indicatoren | Status |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}