-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
LYNK Cloud
Uncover hospitality insights with an integrated cloud platform
Empower managers with a robust set of tools to enhance the guest experience. LYNK Cloud offers remote display management and analyses guest content usage to uncover valuable marketing insights, enabling managers to deliver optimised promotions.
Google Cast
Take in-room entertainment to the next level
With Google Cast™, guests can easily cast their favourite content directly from their Android™ and iOS devices to the TV, eliminating the need for additional dongles or login requirements. The connection process is quick and straightforward, utilising QR codes for instant pairing.
Apple AirPlay
Enjoy effortless streaming without worries
Enjoy movies, shows, photos and more on the TV in your room with AirPlay. Your devices are securely paired to the TV, ensuring peace of mind that everything remains personal and private.
Samsung Knox Security
Your privacy. Secured.
Samsung Knox Security secures hospitality TVs by blocking unauthorised malicious apps or access to phishing sites, and securing connected IoT devices. As a result, It protects guests’ sensitive data like PINs and passwords through multiple layers of software and hardware.
Metal Stream Design
An elegant metal design that upgrades your space
Inspired by aircraft design, this TV features a luxurious metal body. A single sheet of metal is used to create the slim bezel, enabling a truly immersive experience.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| LED backlight | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen | 16:9 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Motion interpolation technologie | Motion Xcelerator |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Draaibare display | Nee |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | ATSC, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Apple AirPlay 2-ondersteuning | Ja |
| Sound-mirroring | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.4 |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby MS12 |
| Adaptief geluid | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 300 mm |
| Oprolbaar scherm | Nee |
| Omgevingsverlichting | Ja |
| Type schermrand | 3 zonder rand |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Draaibare standaard | Nee |
| Prestatie | |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Teletext | Ja |
| Teletext standaarden | TTX |
| Omgevingsmodus | Ja |
| Eco-sensor | Ja |
| Dynamic Crystal Color-technologie | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| SmartThings app ondersteuning | Ja |
| Meervoudige weergave | Ja |
| Toegang op afstand | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| USB-klonen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| RS-232C-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ingang stroom | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Soort bediening | Afstandsbediening |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen | 3 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Engels, Spaans, Frans |
| Hotel-modus | Ja |
| Type hotelmodus | Kanaalslot |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Aan/uit-timer | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 79 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 220 W |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | D |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | D |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1668,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 280 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 1005,9 mm |
| Gewicht (met standaard) | 23,1 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1668,1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 77 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 957,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 22,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1820 mm |
| Diepte verpakking | 164 mm |
| Hoogte verpakking | 1100 mm |
| Gewicht verpakking | 31,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Bureaustandaard | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | TM2240A |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |