-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
- Bekijk hier direct de Samsung zwarte toner met lage capaciteit MLT-D1042X. Het beste resultaat voor het afdrukken van documenten.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | ML-1660 / 1665, SCX-3200 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 700 pagina's |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 680 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 336 mm |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Hoogte verpakking | 144 mm |
| Gewicht verpakking | 1,16 kg |
| Verpakkingsgewicht | 205 g |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Logistieke gegevens | |
| Pallets per intermodale container (20 ft) | 63 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 107,4 cm |
| Pallet brutolengte | 100,2 cm |
| Pallet brutohoogte | 199,6 cm |
| Producten per pallet | 63 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 358 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 334 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 268 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,44 kg |
| Verpakkingsgewicht | 780 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |