-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gemaakt om lang mee te gaan met IP68-waterbestendigheid
Ga vol vertrouwen je dagelijkse avonturen tegemoet met de Galaxy A57 5G. IP68-bescherming betekent dat jouw telefoon beschermd is tegen vuil en spatten, terwijl het stevige frame jouw Galaxy A57 5G schoon houdt en Corning® Gorilla® Glass Victus®+ stevigheid en krasbestendigheid biedt.
Gebouwd om lang mee te gaan met 6x OS- en beveiligingsupgrades
Houd je Galaxy A57 5G bijgewerkt en veilig met langdurige softwareondersteuning, zodat je jarenlang van je telefoon kunt genieten. De Galaxy A57 5G biedt ondersteuning voor maximaal 6× OS-upgrades, zodat je nieuwe en eenvoudigere manieren kunt ontdekken om te creëren, te verbinden en productief te blijven met vlotte acties en apparaatbeheerfuncties. Daarnaast krijg je tot 6 jaar beveiligings- en onderhoudsreleases, zodat je beveiligingsrisico's voorblijft.
Portretten van studiokwaliteit in een handomdraai
Leg portretten vast met AI-segmentatie voor verbeterde details op de Galaxy A57 5G. Het camerasysteem achterop herkent automatisch de achtergrond, voorgrond en lucht in foto's en verbetert automatisch de beeldkwaliteit van elementen zoals de huid, het gezicht, het haar en het gras. Met de Ultra Wide Camera van de Galaxy A57 5G leg je een breder gezichtsveld vast, zodat je meer van jouw wereld in beeld krijgt.
Omcirkel het, vind het
Gebruik Circle to Search met Google om meerdere items van een look te vinden door simpelweg een outfit op je scherm te omcirkelen. Vervolgens helpt de functie je om elk kledingstuk te vinden - van topjes tot schoenen en alles daartussenin - alles in één zoekopdracht. Je kunt het omcirkelen, naar zoeken en de specifieke look vinden - allemaal zonder een stap te hoeven zetten.
Tot 2 dagen batterijduur met één?keer opladen
Ga langer door dankzij de langdurige 5.000 mAh (standaard)batterij van de Galaxy A57 5G. Geniet van al je content, sociale media of games terwijl je je tot 2 dagen achter elkaar niet hoeft op te laden. En wanneer je een boost nodig hebt, kun je hem opladen met Super Fast Charging 2.0 en in slechts 30 minuten tot wel 60% komen.
Prestaties met meer kracht en minder?vertraging
De Galaxy A57 5G is uitgerust met een geavanceerde Octa-coreprocessor, die krachtige prestaties levert gedurende de hele?dag. Speel, creëer en bewerk content soepel en betrouwbaar dankzij de verbeterde CPU- en GPU-prestaties van tot wel 15% ten opzichte van het vorige model. Het verbeterde LPDDR5X-geheugen geeft je multitasking een boost, terwijl de grotere Vapor Chamber voorkomt dat je telefoon warm wordt. Zo blijf je zelfs in het heetst van de strijd koel tijdens het gamen.
Opslag voor alledaagse momenten
De Galaxy A57 5G wordt geleverd met vier opslagopties: 512?GB of 256?GB met 12?GB geheugen en 256?GB of 128?GB met 8?GB geheugen. Zo kun je de capaciteit kiezen die het beste past bij hoe jij je telefoon gebruikt. Kies 256 GB om je favoriete foto's en essentiële apps voor dagelijks gebruik te bewaren. Of upgrade naar 512 GB als je van gamen houdt, vaak hi-res-foto's maakt of grotere apps wilt downloaden zonder dat je telefoon trager wordt.
Jouw privacy en gegevens, beveiligd door Samsung Knox
De EAL5+-gecertificeerde Knox Vault op Galaxy A57 5G houdt jouw privégegevens volledig veilig. Organiseer je fotos met gevoelige gegevens in privéalbums en krijg er veilig toegang toe. Bovendien blijf je beschermd met intelligente privacywaarschuwingen wanneer apps onnodig toegang proberen te krijgen tot je exacte locatie of gevoelige gegevens.
One UI 8.5. Jouw Galaxy. Jouw manier
De nieuwe One UI 8.5 kan nog veel meer - van het afhandelen van vervelende taken tot het suggereren wat je op dat moment nodig hebt en het aanpassen aan jouw persoonlijke smaak en gebruikspatronen. Nu AI dieper in het systeem is geïntegreerd, heb je de vrijheid om productiever en creatiever te zijn. Ervaar de vlottere intelligentie van je Samsung Galaxy apparaat waarmee je meer kan zien, creëren en begrijpen.
Quick Share. Bestanden direct overzetten
Wissel makkelijk bestanden uit tussen apparaten met Quick Share op de Galaxy A57 5G. Deel wat je wilt met een apparaat binnen of buiten Samsung Galaxy, inclusief iOS-apparaten en pcs. Wanneer je fotos deelt, gebruikt je telefoon verbeterde aanbevelingen om mensen op de foto te herkennen en automatisch aan te bevelen met wie je de foto moet delen.
Wisselen van apparaat zonder gegevens kwijt te raken
Schakel eenvoudig over van een oude telefoon of tablet naar je nieuwe Samsung Galaxy-telefoon, zelfs vanuit andere besturingsystemen. Dankzij Smart Switch op de Galaxy A57 5G kun je je fotos, videos, contactpersonen en apps in een paar eenvoudige stappen overzetten, zodat je niets kwijtraakt.
Waar je van af wilt eenvoudig verwijderen met Object Eraser
Verwijder eenvoudig ongewenste objecten uit afbeeldingen en krijg direct natuurlijke resultaten met Object Eraser op de Galaxy A57 5G. Met de slimme AI-functie kun je afleidingen op de achtergrond selecteren, deze naadloos verwijderen en de ruimte opvullen met behoud van een hoge beeldkwaliteit. Het algoritme verbetert automatisch texturen en vermindert onscherpte in het gebied rond de verwijderde objecten, zodat je altijd het resultaat krijgt dat je wilt.
Best Face. Groepsfoto's vol glimlachen
Met Best Face op Galaxy A57 5G kun je snel en eenvoudig groepsfoto's verbeteren. Selecteer simpelweg een Motion Photo-groep, kies vervolgens de meest flatterende uitdrukkingen en gezichten uit meerdere opnamen en combineer deze tot één geweldige foto waarop iedereen lacht.
Automatische suggesties om?je?fotos te verbeteren
Ervaar hoogwaardige bewerkingen met Edit Suggestion op de Galaxy A57 5G. Deze intelligente functie analyseert de media op je apparaat en beveelt verbeteringen aan voor je afbeeldingen. Voeg achtergrondonscherpte toe, verbeter de resolutie, verwijder schaduwen en reflecties of retoucheer GIF's met een paar eenvoudige stappen.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED Plus |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus+ |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Processor | |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,9 GHz |
| Opslagmedia | |
| Gebruikergeheugen | 231,9 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Camera | |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 5 MP |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| Digitale zoom | 10x |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nachtmodus | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Slow motion-snelheid | 240fps @HD |
| KI-scŠneherkenning | Ja |
| Netwerk | |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Sub6 TDD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| 2G bands (primary SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| 3G bands ondersteund | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G-banden ondersteund | 2100,700,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| MIMO | Ja |
| Modulatie | 1024-QAM |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
| Navigatie | |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleur van het product | Marineblauw |
| Kleurnaam | Awesome Navy |
| Prestatie | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
| Multimedia | |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Software | |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | One UI 8.5 |
| Accu/Batterij | |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 29 uur |
| Sensoren | |
| Proximity sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Duurzaamheid | |
| Energie-effici‰ntieklasse | A |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3120 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76,8 mm |
| Diepte | 6,9 mm |
| Hoogte | 161,5 mm |
| Gewicht | 179 g |
| Technische details | |
| Termijn voor beveiligingsupdates | 31 March 2032 |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |