Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
11574,28
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The fi-7900 achieves scanning speeds of 140 ppm/280 ipm (A4 landscape, color, 200/300 dpi), is capable of scanning up to as many as 120,000 sheets a day, and is highly optimized for centralized scanning.
The scanner is designed with operator usability as its first priority. It provides high quality technology for reliable scanning, a user-friendly design inherited from our high-end scanners, as well as enhanced image processing functions. Users can enjoy comfortable scanning while improving their work efficiency significantly.
| Scannen | |
| Maximum scanformaat | 304,8 x 431,8 mm |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kleurenscans | Ja |
| Duplex scannen | Ja |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
| Uitvoer monochroomdiepte | 1 Bit |
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 140 ppm |
| ADF scan snelheid (colour, A4) | 140 ppm |
| Duplex ADF scan snelheid (b/w, A4) | 280 ipm |
| Duplex ADF scan snelheid (kleur, A4) | 210 ipm |
| Zwart / wit scannen kleurenmodi | Grijstinten, Monochroom |
| Design | |
| Soort scanner | ADF-/handmatige invoer scanner |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Ingebouwd display | Ja |
| Prestatie | |
| Type beeldsensor | Dual CCD |
| Lichtbron | Witte LED (4x) |
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 120000 pagina's |
| Scanner-drivers | ISIS, TWAIN, WIA |
| Detectie van scannerfouten | Ja |
| Ultrasone detectie van dubbele vellen | Ja |
| Invoercapaciteit | |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 500 vel |
| Papier | |
| Detectie meervoudige invoer | Ja |
| Modus voor lang papier | Ja |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A3 |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5, B6 |
| Letter | Ja |
| Legaal | Ja |
| Mediagewicht, automatische doorvoer | 20 - 209 g/mý |
| Maximale scanlengte | 5,59 m |
| Scanformaat documentinvoer (min) | 52 x 74 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| USB-connectortype | USB Type-B |
| Type stopcontactaansluiting | C13 |
| Standaard interfaces | USB 2.0 |
| Energie | |
| Soort voeding | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 200 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Slaapstand | Ja |
| Slaapstand | 3,2 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 310 mm |
| Gewicht | 32 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 548 mm |
| Diepte verpakking | 642 mm |
| Hoogte verpakking | 618 mm |
| Gewicht verpakking | 39 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 8 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Selecteerbare achtergrondkleur | Ja |
| Achtergrondkleuren | Zwart, Wit |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Japan |
| Pallet brutolengte | 70 cm |
| Pallet brutobreedte | 130 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471607000 |
| Gewicht van papieren verpakking | 2,4 kg |
| Gewicht van metalen verpakking | 0 g |
| Gewicht van houten verpakking | 0 g |
| Gewicht van plastic verpakking | 15 g |
| Aantal per pallet (lucht) | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet (zee) | 6 stuk(s) |
| Pallethoogte (zee) | 187 cm |
| Pallethoogte (lucht) | 129 cm |
| Gewicht kartonnen verpakking | 1,2 kg |
| Folieverpakkingsgewicht | 15 g |
| Gewicht Polystyreen (EPS/EPP)-verpakking | 200 g |
| Glass packaging weight | 0 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}