NAS - TVS-H1277AX-R5-16G - 12-Bay QuTS hero (8 x 3.5in SATA + 4 x U.2 NVMe slots) R5-7000 series
ITCurry #: N222F234 | Article #: TVS-H1277AX-R5-16GFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
3908,28
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Zen 4 Architecture & DDR5 RAM
Powered by AMD Ryzen™ 7000 Series 6 Core processor and supporting up to 192 GB DDR5 memory (optional ECC supported).
Accelerate with U.2 SSDs
Features multiple hybrid bays supporting U.2 PCIe Gen 4 NVMe SSDs for massive bandwidth.
Accelerate AI with NFS over RDMA
Bypass CPU overhead for high-throughput, low-latency direct storage ideal for AI workloads.
10GbE & 2.5GbE
Built-in dual 10GBASE-T and dual 2.5GbE ports accelerate large file sharing.
PCIe Gen 4 Expansion
Three PCIe Gen 4 slots for 25GbE cards or NVIDIA RTX™ GPU cards.
Virtualization Applications
Supports VMs, containers, centralized storage, backup, and disaster recovery.
| Opslagmedia | |
| Opslag schijf-interface | SATA |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA |
| Opslag schijfgrootte | 3.5" |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5" |
| Aantal M.2 (M & B)-sleuven | 2 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Online RAID-uitbreiding | Ja |
| Herbouwen RAID | Ja |
| Hot-swap drive bays | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Opslagdrives ge‹nstalleerd | Nee |
| Ge‹nstalleerde opslag-drive | Nee |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Schijfroaming | Ja |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processorfamilie | AMD RyzenT 5 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 12 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Ondersteund maximum RAM | 192 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen form factor | UDIMM |
| Flash memory | 5000 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| DHCP server | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| iSCSI support | Ja |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6 |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Design | |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Actief |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 4 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 8 cm |
| Ventilator 2 diameter | 6 cm |
| LED-indicatoren | HDD, LAN, Status, SSD |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Back-up-eigenschappen | Cloud |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Snap shot | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SNMPv3, SNMPv2 |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Ingebouwde ftp-server | Ja |
| Ondersteunde browser | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Systeemlog | Ja |
| Hot-spare | Ja |
| Schijf-scan | Ja |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| USB-kopieerfunctie | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | QNAP QTS |
| Operating systeem versie | QTS 5.2.9 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Linux | CentOS 7.0, SuSE Linux 12.0, SuSE Linux 12.3, SuSE Linux 15, Ubuntu 14.04 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Andere ondersteundende systemen | IBM AIX 7.1, IBM AIX 7.2, Solaris 10 |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer locatie | Ingebouwd |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 500 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Fan voltage | 12 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 369,9 mm |
| Diepte | 319,8 mm |
| Hoogte | 225,2 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Gewicht verpakking | 12,1 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}