-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The ProDVX PS-75 Pyramid Desk Stand, a sleek and versatile solution designed to enhance the functionality and aesthetics of your workspace. Engineered specifically for our 7-inch and 10-inch devices, the PS-75 combines modern design with practical features to provide an optimal user experience.
| Kenmerken | |
| Soort | Standaard |
| Merkcompatibiliteit | ProDVX |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 119,4 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Hoogte | 98,3 mm |
| Gewicht | 340 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |