-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Klein. Slim. Ultiem veelzijdig.
Denk compact. Kies de prijs die op uw behoeften aansluit. Met Titan OS kijkt u snel al uw favoriete content in Full HD. Met helder geluid, scherp beeld en naadloze spraakbediening kunt u gewoon heerlijk ontspannen en genieten.
Klein, slim en veelzijdig
Het formaat telt. Deze smart TV heeft een klein, licht en compact design en past perfect in elke ruimte. Ideaal voor thuis en buitenshuis.
Verbeter de kijkervaring met HD
Scherp beeld. Scherp Pixel Plus-beeld. Met de hoge resolutie en het gedefinieerde beeld laat deze LED-TV zien dat elk detail telt.
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Helderdere, felle kleuren. Van de donkerste scènes tot het helderste licht, duidelijk beeld is het belangrijkst. Een hoog dynamisch bereik zorgt voor helderdere kleuren en contrast.
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Luister. Hoor elk moment. Dit is kristalheldere Dolby Audio. Van dialogen tot dansen en van momenten in actiefilms tot prachtige natuurscènes, u krijgt altijd helderder geluid.
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Het Philips Smart TV Titan OS-platform biedt u snel alles waar u graag naar kijkt. Van sequels tot series en van documentaires tot drama, alles wat u wilt is beschikbaar via een enkele druk op de knop. Waar u ook naar wilt kijken, houd al de beste streaming-apps binnen handbereik.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Dankzij compatibiliteit met Matter Smart Home kunt u uw TV bedienen via de Matter Smart Home-app, via spraakbediening met apparaten met Alexa of via uw Google-smartspeakers. Zo kunt u met uw stem films en series zoeken, aanbevelingen krijgen en nog veel meer.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Hoor elk woord met precisie. Dankzij Vocal Boost kan de luisteraar het volume van de dialogen verhogen of verlagen zonder het achtergrondgeluid te beïnvloeden. Op deze manier mist u geen enkel moment omdat elke gesproken zin nog helderder overkomt.
Europese waarden in design
Het is erg belangrijk om een design te vinden dat aansluit bij uw behoeften. Frame zonder randen. Aantrekkelijke standaard. Europese kennis. Hier komen design, beeld en geluid echt samen als de slimmere keuze.
Het formaat dat bij uw behoeften past
Kies voor veelzijdig. Kies de TV die het beste bij u past. Van de slaapkamer tot de badkamer en van de keuken tot de camper – het compacte design past perfect in elke ruimte.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
| HD type | Full HD |
| Display technologie | LCD |
| LED backlight | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde video-modi | 576p, 720p, 1080p |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 1368 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| TV-tuner | |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix |
| Audio | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 12 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Geluidsmodi | Dialoog, Muziek |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Prestatie | |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Teletext standaarden | Hypertekst |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Ondersteunde ondertitelingsformats | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips Pixel Plus HD |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Beheerfuncties | |
| Soort bediening | Afstandsbediening |
| Spraakbesturing | Ja |
| Beelddemping (voor radio) | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | E |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 40 kWu |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Soort voeding | Internal |
| Technische details | |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Brand-specifieke functies | |
| Philips-technologie‰n (AV/TV) | HLG, Smart TV, TITAN OS, Spraakbesturing, Works With Control4, Works With Google Assistant, Works With Matter, Works with Amazon Alexa |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 715 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 205 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 451 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 718 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 83 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 431 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,45 kg |
| Breedte van de standaard | 63 cm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 790 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Gewicht verpakking | 4,6 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Bureaustandaard | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Intern geheugentype | Flash |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |