-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Geniet elke dag van gezonde, zelfgemaakte maaltijden die u eenvoudig bereidt
Snel en efficiënt mixen met één druk op de knop
De nieuwe staafmixer heeft een krachtige motor en een uniek ergonomisch design en mixt snel en efficiënt met slechts één druk op de knop. Zo bereidt u elke dag moeiteloos gezonde, zelfgemaakte maaltijden
| Kenmerken | |
| Soort | Staafmixer |
| Kleur van het product | Wit |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Verwijderbare mesunit | Nee |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Merkspecifieke technologie‰n | ProMix, SpeedTouch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Nee |
| Vloeistof niveau indicator | Ja |
| Automatisch stoppen van het mes | Nee |
| Kinderslot | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Prestatie | |
| Aantal snelheden | 2 |
| Rotatiesnelheid ( max) | 15000 RPM |
| Pulse function | Ja |
| IJs-crusher | Nee |
| Geluidsniveau | 85 dB |
| Geschikt voor warme ingredi‰nten | Nee |
| Instelbare thermostaat | Nee |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Materiaal steel | Metaal |
| Materiaal mes | Roestvrijstaal |
| Materiaal kommen | PP |
| Totale hoeveelheid recyclebare materialen | 75 procent |
| Energie | |
| Vermogen | 650 W |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 381 mm |
| Gewicht | 787 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 1,43 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Maatbeker | Ja |
| Handleiding van gerecycled papier | Ja |
| Receptenboek | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Beaker ; User manual ; Warranty card |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Bevat geen | Bisfenol A / BPA |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |