Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
24,32
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
3 sets platen voor panini's, tosti's, wafels
Perfect gekookte eieren, elke dag opnieuw
Eieren precies zo gekookt als u het graag hebt. Zachte, halfzachte, hardgekookte en gepocheerde eieren perfect gekookt. Het compacte, praktische design biedt voldoende capaciteit voor het hele gezin, neemt weinig ruimte in beslag en is gemakkelijk schoon te maken.
| Kenmerken | |
| Eieren capaciteit | 6 eieren |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen (PP) |
| Pocheer functie | Ja |
| Pocheer capaciteit (eieren) | 3 |
| Klaar alarm | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Afneembaar deksel | Ja |
| Snoerlengte | 0,75 m |
| Vaatwasserbestendige accessoires | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Snoeropslag | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Energie | |
| Vermogen | 400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Type stekker | Type F |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 206 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Gewicht | 560 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 136 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 154 mm |
| Gewicht verpakking | 800 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Eiertray inbegrepen | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}