-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
- Accept Mini-Com Modules for shielded applications
- Provide write-on areas for port identification
- Not recommended in applications where moves, adds, and changes are frequent
- Mount to standard TIA/EIA 19" rack or 23" racks with optional extender bracket
| Netwerk | |
| Aantal poorten | 24 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 482,6 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 17,8 mm |
| Gewicht | 507,6 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |