Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
26,78
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Mount your projector to a (angled) ceiling or wall with the One For All Universal Projector Mount. Its swiveling mounting head offers the freedom to adjust the projection. The Universal Projector works with projectors of up to 15 kg of any brand. It comes with a clear installation guide and all mounting materials are included.
| Prestatie | |
| Montagewijze | Plafond |
| Maximale gewichtscapaciteit | 15 kg |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Draaihoek | 360ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 360ø |
| Draaihoek | 360ø |
| Bereik kantelhoek | 0 - 25ø |
| Verstelbaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 310 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Gewicht | 1,45 kg |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 285 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 1,75 kg |
| Technische details | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184065897 |
| Pallet nettodiepte | 1,75 mm |
| Nettogewicht pallet | 303 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 25 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 10,5 kg |
| Producten per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 455 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 12,8 kg |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 21 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 29,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 28,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 5,9 kg |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 3 stuk(s) |
| Gewicht omdoos | 1000 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}