Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
5,90
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The One For All OFA8 is perfect to control up to 8 devices: TV, Set Top Box (Sat/Cable), DVD/Blu-ray player, Media Players, (IR) Game consoles, Soundbars, Amplifiers, Stereos and other Audio devices. This handy Universal remote gives you easy control of all your devices as on your original remotes! Follow 3 simple steps to setup your remote in literally less than a minute. An easy to understand quick setup guide is included in the packaging. Use the learning feature to fully customise this remote with ease, by copying functions directly from your original remote.
| Design | |
| Interface | IR Draadloos |
| juiste gebruik afstandsbediening | TV, TV set-topbox, DVD/Blu-ray, Soundbar-luidspreker |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Compatibele producten | TV, Set Top Box, DVD/Blu-ray player, Media Streamers, (IR) Game consoles, Soundbars and other Audio devices |
| Kleur van het product | Zwart |
| Input type | Drukknopen |
| Backlight toetsen | Nee |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Prestatie | |
| Number of devices supported | 8 |
| Maximumbereik | 15 m |
| Teletext | Ja |
| Ondersteunde talen | Bulgaars, Tsjechisch, Deens, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Portugees, Roemeens, Russisch, Sloveens, Zweeds, Turks |
| Frequentie bereik | 0 - 455 kHz |
| Spraakbesturing | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Oplaadbaar | Ja |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 50,5 mm |
| Hoogte | 182 mm |
| Gewicht | 7 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 32,2 mm |
| Diepte verpakking | 99,5 mm |
| Hoogte verpakking | 223,6 mm |
| Gewicht verpakking | 190 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Pallet bruto-inhoud | 1,536 dmü |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Pallet nettodiepte | 1,6 mm |
| Nettogewicht pallet | 187,2 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 420 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 260 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184045103 |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 10,6 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 20,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 23,5 cm |
| GTIN-nummer transportverpakking (EAN/UPC) | 8716184045097 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}