Vesa Extension Kit - 86-115" - Max 160 Kg - Vesa 1000x600-1500x600 - Suitable For Fl55-975bl1 - Black
ITCurry #: M3333132 | Article #: AFL55-975BLFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
53,66
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts AFL55-975BL is een VESA-uitbreidingskit die speciaal is ontworpen voor de FL55-975BL1 MOVE lift XL trolley. Met deze kit wordt de VESA-compatibiliteit uitgebreid tot 1500x600 mm en ondersteunt displays met een maximaal gewicht van 160 kg. De uitbreidingskit vergroot de installatiemogelijkheden, waardoor deze kit ideaal is voor ultrawide en XXL displays.
| Kenmerken | |
| Type product | Uitbreidingsset |
| Paneelmontage-interface | 1000 x 600,1200 x 600,1500 x 600 |
| Minimale schermgrootte | 2,18 m (86") |
| Maximale schermgrootte | 2,92 m (115") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 160 kg |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Verbeterd kabelbeheer | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 1000 x 600 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 1500 x 600 mm |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 84 mm |
| Gewicht verpakking | 7,9 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 7,9 kg |
| Producten per pallet (EU) | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 660 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 84 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 7,9 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}