-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Deze diefstalbestendige Neomounts tablet houder voor 9.7" iPad/ iPad Air tablets, model IPAD2N-UN20BLACK, is ontworpen voor veilig gebruik en presentatie in het openbaar. De tablet houder is, naast een slot, voorzien van een thuisknop-cover ter afscherming van de thuisknop.
De tablet houder biedt the iPad optimale functionaliteit en kan eenvoudig aan iedere Neomounts steun met VESA100 aansluiting worden gemonteerd. Hierdoor kan de hoogte en diepte van de iPad tablet gemakkelijk gewijzigd worden. Door deze tablet houder te combineren met een Neomounts steun, kan de iPad zowel aan de wand, plafond of bureau gemonteerd worden. Hierdoor wordt de toepasbaarheid nog meer vergroot en kan de iPad, afhankelijk van de gekozen steun, kantelen, zwenken, roteren en/ of in hoogte en diepte worden versteld.
Kies de steun die het beste bij uw situatie past en combineer deze met de Neomounts tablet houder.
Installatie is een fluitje van een cent! Alle montagematerialen zijn bijgevoegd.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Compatibiliteit | Apple iPad 2/3/4/Air |
| Maximale gewichtscapaciteit | 10 kg |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 20 mm |
| Diepte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 1,3 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 18 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 250 mm |
| Producten per pallet (EU) | 180 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 17 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |