Triple monitor stand - 10-32" - 0-5 kg | 11 lbs (3x) - 90ø tiltable - 360ø rotatable - 180ø swivel - VESA 75x75 - 180ø lock - Black
ITCurry #: M3333139 | Article #: DS45-600BL2-1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS45-600BL2-1 is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een robuuste en veelzijdige oplossing voor drie monitoren tot 32" met een draagvermogen van 5 kg per scherm. Deze 'full motion' monitorstandaard biedt maximale flexibiliteit dankzij de veelzijdige kantel- (90°), draai- (360°) en zwenktechnologie (180°). Hierdoor vind je altijd de optimale kijkhoek voor een ergonomische werkhouding.
De DS45-600BL2-1 is ontworpen voor een uiterst productieve en efficiënte werkplek. De stevige constructie garandeert optimale stabiliteit op elk bureau. Het praktische kabelmanagementsysteem zorgt voor een nette geleiding van de kabels, terwijl de handige 180° stop voorkomt dat de schermen te ver naar achteren draaien en zo de muur of achterwand beschadigen. Daarnaast is de voet van de standaard voorzien van een uitsparing voor je telefoon, voor een georganiseerd en overzichtelijk bureau.
De standaard is geschikt voor schermen met een VESA-gatenpatroon van 75x75 of 100x100 mm. Dankzij het Easy-release VESA-systeem kun je de schermen moeiteloos bevestigen of loskoppelen. De installatie van de DS45-600BL2-1 is snel en eenvoudig, wat deze monitorstandaard een duurzame en essentiële upgrade maakt voor beurshandelaren, beveiligingscentrales of high-end gaming setups.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 5 kg |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Montage | Vrijstaand |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Afstand tot de muur (max.) | 16,1 cm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 140 - 830 mm |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Diepte-instelbereik | 161 - 297 mm |
| Breedteafstelling | 39,7 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 908 mm |
| Diepte | 297 mm |
| Hoogte | 877 mm |
| Gewicht | 4,86 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 465 mm |
| Diepte verpakking | 527 mm |
| Hoogte verpakking | 123 mm |
| Gewicht verpakking | 6,41 kg |
| Overige specificaties | |
| Breedte instelbereik | 0 - 397 mm |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 485 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 550 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 275 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 13,3 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 9,7 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 36 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |