Tablet Desk Stand - 75ø Tiltable - 90ø Rotatable - Vesa 75x75 - Bolt-down - Black
ITCurry #: M3333143 | Article #: DS15-631BL1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS15-631BL1 is een tabletstandaard die geschikt is voor zowel losse plaatsing als vaste bureaumontage. Het scherm is 90° draaibaar, waardoor je moeiteloos wisselt tussen staande (portrait) en liggende (landscape) weergave. Daarnaast is de tablethouder tot 75° kantelbaar voor de ideale kijkhoek.
Het strakke design, de robuuste aluminium constructie en de antislip-voetjes garanderen een veilige en stabiele plaatsing. Voor extra zekerheid is de voet stevig op het bureau te schroeven (bolt-down). Bovendien zorgt het geïntegreerde kabelmanagementsysteem ervoor dat kabels netjes uit het zicht door de standaard worden geleid.
De tabletstandaard maakt deel uit van een modulaire opstelling en moet worden gecombineerd met de volgende tablet casings
WL15-601BL1 : voor formaat 10,9-11" | 25,4-27,9 cm
WL15-602BL1 : voor formaat 12,4-13" | 31,5-33 cm
WL15-603BL1 : voor formaat 14,6" | 37,1 cm
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Tabletstandaard |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 343 mm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Breedte verpakking | 213 mm |
| Diepte verpakking | 360 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 13,7 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 374 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 230 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 363 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |