Single Monitor Stand - 10-32" - 0-9 Kg | 19,8 Lbs - 90ø Tiltable - 360ø Rotatable - Vesa 75x75 - Black
ITCurry #: M3333137 | Article #: DS45-600BL1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS45-600BL1 is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een robuuste en veelzijdige oplossing voor monitoren tot 32" met een draagvermogen van 9 kg. Deze 'full motion' monitorstandaard biedt maximale flexibiliteit dankzij de veelzijdige kantel- (90°), rotatie- (360°) en zwenktechnologie (160°). Hierdoor vind je altijd de optimale kijkhoek voor een ergonomische werkhouding.
De DS45-600BL1 is ontworpen voor een persoonlijke en efficiënte werkplek. De stevige constructie garandeert optimale stabiliteit op elk bureau. Het praktische kabelmanagementsysteem zorgt voor een nette geleiding van de kabels, wat bijdraagt aan een opgeruimde uitstraling. Daarnaast is de voet van de standaard voorzien van een handige uitsparing voor je telefoon, voor een georganiseerd en overzichtelijk bureau.
De standaard is geschikt voor schermen met een VESA-gatenpatroon van 75x75 of 100x100 mm. Voor afwijkende patronen heeft Neomounts diverse optionele VESA-adapterplaten beschikbaar. De installatie van de DS45-600BL1 is snel en eenvoudig. Dankzij het slimme design en de hoogwaardige afwerking is deze monitorstandaard een duurzame toevoeging aan elk kantoor of thuiswerkplek.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 9 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Montage | Vrijstaand |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Afstand tot de muur (max.) | 15,3 cm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 140 - 400 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Model | Landschap/portret |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 297 mm |
| Hoogte | 447 mm |
| Gewicht | 2,23 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 332 mm |
| Diepte verpakking | 482 mm |
| Hoogte verpakking | 88 mm |
| Gewicht verpakking | 3,06 kg |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 505 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,9 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6,7 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 60 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |