Quadruple Monitor Arm - 10-32" - 0-8 Kg | 17,6 Lbs (4x) - 90ø Tiltable - 360ø Rotatable - 180ø Swivel - Vesa 75x75 - 180ø Lock - Black
ITCurry #: M3333136 | Article #: DS60-600BL2-2-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS60-600BL2-2 biedt een professionele en duurzame oplossing voor een gestapelde opstelling van vier schermen. Deze quadruple monitorarm is voorzien van een solide verticale paal en ondersteunt vier monitoren tot 32" met een draagvermogen van 8 kg per scherm. De 'full motion' technologie maakt nauwkeurige aanpassingen in kanteling, rotatie en zwenking per scherm mogelijk, wat bijdraagt aan een correcte ergonomische werkhouding en een optimale workflow.
Dit model is bij uitstek geschikt voor financiële instellingen, meldkamers en zakelijke kantooromgevingen waar het gelijktijdig beheren van grote hoeveelheden data op vier displays essentieel is. De robuuste constructie garandeert maximale stabiliteit, terwijl de geïntegreerde 180° stop de omgeving beschermt door te voorkomen dat de armen in contact komen met wanden of scheidingswanden. Het ontwerp is voorzien van een subtiele telefoonhouder in de voet en een geïntegreerd kabelmanagementsysteem voor een professionele uitstraling van de werkplek.
De arm is VESA-compatibel (75x75 & 100x100 mm) en beschikt over een Easy-release systeem voor een efficiënte montage van de schermen. De DS60-600BL2-2 wordt geleverd met zowel een bureauklem als een doorvoer-bevestiging, wat het een veelzijdige en hoogwaardige investering maakt voor elke professionele werkomgeving.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 8 kg |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Bureaubladdikte (min) | 8 cm |
| Bureaubladdikte (max) | 1 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 10,7 cm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 140 - 830 mm |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Diepte-instelbereik | 107 - 463 mm |
| Breedteafstelling | 39,7 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 908 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 874 mm |
| Gewicht | 6,35 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Diepte verpakking | 574 mm |
| Hoogte verpakking | 139 mm |
| Gewicht verpakking | 7,86 kg |
| Overige specificaties | |
| Breedte instelbereik | 0 - 397 mm |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 405 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 595 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 305 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 16,2 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 12,7 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 40 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |