Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
33,60
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met deze Neomounts wandsteun, FPMA-W115BLACK, bevestigt u een LCD/LED/TFT scherm aan de muur.
Door gebruik te maken van een wandsteun profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw scherm. De wandsteun is eenvoudig te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen en zwenken. Hierdoor creëert u de ideale kijkhoek. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken.
De FPMA-W115BLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 40" (102 cm). Het draagvermogen van de arm is 20 kg. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm tot 200x200 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 20 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 20 kg |
| Maximale schermgrootte | 101,6 cm (40") |
| Geschikt voor computerscherm | Ja |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 200 x 200 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,100 x 150,200 x 100,200 x 200,75 x 75 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 13ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 30ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 30ø |
| Afstand tot de muur (max.) | 7,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht pakket | 1,51 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 980 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 14,1 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 12,8 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 16 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 192 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}