Dual Monitor Arm - 10-32in - 0-9 Kg | 19,8 Lbs (2x) - 90ø Tiltable - 360ø Rotatable - 160ø Swivel - Vesa 75x75 - Black
ITCurry #: M3333133 | Article #: DS60-600BL2V-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS60-600BL2V is een professionele monitorarm met een solide verticale paal, speciaal ontworpen om twee schermen tot 32" (9 kg per scherm) boven elkaar te plaatsen. Deze 'full motion' steun biedt een indrukwekkend hoogteverstelbereik van 14 tot 83 cm. Dankzij de veelzijdige kantel- (90°), draai- (360°) en zwenktechnologie (160°) creëer je moeiteloos de perfecte ergonomische opstelling.
Dit model onderscheidt zich door de maximale montagevrijheid; de arm wordt standaard geleverd met zowel een quick-fix bureauklem als een doorvoer-bevestiging (grommet). Hierdoor kies je zelf voor montage aan de bureau-rand of via een gat in het blad. De robuuste bouwkwaliteit garandeert een stabiele basis, terwijl het kabelmanagementsysteem en de telefoonhouder in de voet zorgen voor een opgeruimd en georganiseerd bureau.
De monitorarm ondersteunt VESA 75x75 en 100x100 mm patronen. Met het Easy-release VESA-systeem is het bevestigen van je monitoren in een handomdraai gebeurd. De DS60-600BL2V is een duurzame en hoogwaardige oplossing voor elk professioneel kantoor of moderne thuiswerkplek.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 9 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Bureaubladdikte (min) | 5 cm |
| Bureaubladdikte (max) | 1 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 13,3 cm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 140 - 830 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 133 mm |
| Hoogte | 875 mm |
| Gewicht | 3,02 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Diepte verpakking | 537 mm |
| Hoogte verpakking | 138 mm |
| Gewicht verpakking | 4,06 kg |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 265 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 560 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 305 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,3 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 60 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |