Cable Tray 50cm Long 4.6cm Wide 18cm High (ns-cc050silver)
ITCurry #: M3332464 | Article #: NS-CC050SILVERFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
8,70
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts NS-CC050SILVER is een kabelgoot om uw kabels netjes weg te werken.
Verwijder kabels uit zicht door gebruik te maken van de NS-CC050SILVER kabelgoot. Deze zilverkleurige kabelgoot is 50 cm hoog, 4,6 cm breed en slechts 1,8 cm diep. Installatie is eenvoudig; schroef de 3 muurplaatjes op de muur, organiseer de kabels en bevestig de afdekstrip.
Indien nodig kan het product worden ingekort tot de gewenste hoogte.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Muur |
| Kleur van het product | Zilver |
| Materiaal | Kunststof |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Land van herkomst | Itali‰ |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 495 mm |
| Diepte verpakking | 65 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 200 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}