Pro Ap222 14m 623eu Black - Pentium G7400 - 8GB Ram - 128GB SSD - Intel Uhd 730 - Win11 Pro
ITCurry #: 8632C042 | Article #: PROAP222T14M623EU-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Resilient and Pioneering
Spirit of Your Business
Your business should be empowered to stop at nothing while navigating your journey with the MSI Business & Productivity Series products.
Touch This World With Unlimited Opportunity
Intuitively clicking on what you need with your fingers, the PRO AP222T Series is equipped with 10-point touch technology that provides more flexibility and multiple uses.
Easy Maintenance Design
With the HDD Rapid Upgrade Design, maintaining or upgrading your 2.5" storage on PRO AP222 Series will not be a nightmare any more.
Successful & Stylish B2B projects
Over the past years, MSI has successfully supported Countless of commercial projects, including government tenders, restaurant & hotel facilitation, shopping mall navigation projects, school & university developments and professional office projects.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Helderheid | 250 cd/mý |
| Soort paneel | IPS |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© Pentium© Gold |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processormodel | G7400 |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Processor aantal threads | 4 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,7 GHz |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 46 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Soort optische drive | Nee |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2,5 W |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Camera HD-type | HD |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-‚‚n-pc |
| Chipset moederbord | Intel H610 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | FCC(Class B), CB/CE, UL(CUL), BSMI, VCCI, RCM(C-Tick) |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 120 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 499,2 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 209,4 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 373 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,9 kg |
| Breedte verpakking | 582 mm |
| Diepte verpakking | 237 mm |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
| Gewicht verpakking | 9,02 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |