Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
10,74
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This USB-C charger combines power and compactness to make every day charging effortless. With its 30W output across two USB-C ports, it quickly charges your smartphones, tablets, and other compatible devices, while Power Delivery (PD) and PPS technology automatically adjust the power for each device.
Its GaN (Gallium Nitride) design makes it smaller, lighter, and more energy-efficient than a traditional charger, without sacrificing performance. Weighing just 34 g and measuring only 82 × 37 × 15 mm, it easily fits into a pocket or bag, making it perfect for travel.
Additionally, it is compatible with all European outlets (types C/E/F), making it a practical and versatile companion whether at home or on the go.
| Prestatie | |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Type oplader | Binnen |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Programmeerbare voeding (PPS) | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Werkingsprincipe | Contact |
| USB Power Delivery tot max. | 30 W |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Plug and play | Ja |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Poort 1 uitgangsstroom | 30 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 30 W |
| Type stekker | Type C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 37 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 52 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}