-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
EVT Series vent panels provide an economical solution with a vertical slotted design.
Sturdy steel construction
Flanged Panel
17% open area
Flat black powder coat
| Kenmerken | |
| Soort | Geventileerd blind paneel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
| Maat | 48,3 cm (19") |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |