Freestanding Acoustic Rack - 27in (12U) - Grey/Silver (FMR-1227D8WS)
ITCurry #: W3842937 | Article #: FMR-1227D8WSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
2174,18
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Forum™ Collaboration Suite Side Rack is designed to connect to the Forum™ Lectern to provide additional worksurface space and equipment mounting. With its cohesive design aesthetics, it can also be used as a standalone rack in spaces with the Forum Lectern or Forum Display Stands and Tables.
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 12U |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 136,08 kg |
| Kleur van het product | Grijs, Zilver |
| Materiaal | Staal, PET-vilt, Hogedruklaminaat (HPL) |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 11,4 cm |
| Certificering | Prop 65; REACH; RoHS; TAA; TASCA |
| Gewicht en omvang | |
| Maat | 68,6 cm (27") |
| Breedte | 654 mm |
| Diepte | 685,8 mm |
| Hoogte | 711,2 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 69,2 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}